Türkçe English  +  TERMES Selection   +  Naturel Sızma   +  Zeytinyağı Sabunu   +  B2B

sızma zeytinyağı sabunu

Zeytinyağının antioksidan etkisinin gıdalar yanında, kozmetik üretimindeki değeri de dikkat çekicidir. Cildin neminin, parlaklık ve esnekliğinin korunmasında etkili bir ürün olan zeytinyağı sabunu günümüz dermatologları tarafından özellikle kuru ve hassas ciltler için önerilmektedir.

Sabunumuzun Özellikleri:
- Saf zeytinyağı sabununun doğal rengini ve kendine has kokusunu sunmak amacı ile hiçbir koku ve renk verici madde kullanılmamıştır.
- Tamamen el yapımı olup hayvansal ya da kimyasal katkı maddesi içermemektedir.
- Sabunumuzun ince ve ipeksi bir köpüğü vardır.
- Zeytinyağı içerisinde doğal olarak bulunan antioksidan vitamin ve mineraller hücrelerin yaşlanmasını geciktirerek saçlardaki kepeklenmeyi ve dökülmeyi önler. Yapım sırasında oluşan doğal gliserinin sağladığı nem, saç ve cilde temizliğin yanı sıra ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.
- %10 gliserin içeriği havanın nemini çekeceğinden yumuşamaması için kuru ve serin ortamda saklanmalı, ızgara tarzı sabunluk kullanılmalıdır.
- Uzun süre saklanan sabunlarda meydana gelen renk ve form değişikliği sabunun kalitesini düşürmez, saf zeytinyağından yapıldığını, kimyasal içermediğini gösterir.

Kullanımı:
Bütün cilt tiplerinde tüm vücut ve yüz temizliği için tavsiye edilir.


sızma zeytinyağı sabunu


120 gr. kutulu kalıp